“Kush ju ka pjell juve”, Xhuli nervozohet me Gresën (VIDEO)

0
153

Xhuli dhe Gresa kanë pasur një debat, pasi kjo e fundit në një moment në kuzhinë, i tha asaj dhe Stresit “kush ju ka pjell juve”.

“Nuk thuhet pjell se është ofendim për femrën”, i tha Xhuli, modeles.

“Pse çdo gjë e merr për ofendim”, vazhdoi më tej modelja.

Ndiqni më poshtë bisedën e plotë mes tyre.

Leave a Reply