Tatuazhit me fytyrën e Hashim Thaqit iu përgjigjën me tatuazh të fytyrës së Ibrahim Rogovës

0
121

Një foto e një vajze e cila ka bërë tatuazh në krahë fytyrën e presidentit Hashim Thaçi po bën xhiron e rrjetit në mediat shqiptare dhe kosovare.

Adhuruesja e Partisë Demokratike të Kosovës e ka përjetësuar në trupin e saj figurën e presidentit.

Por reagimi erdh menjëherë nga fansat e LDK-së pasi që ne rrjetet sociale u postua një tatuazh me foton e Ibrahim Rogovës./Gazeta e re/

Leave a Reply