Shqiptarja vjen nga Italia për të luajtur me violinë tek varri i nënës, kishte një amanet për ta çuar në vend

0
115

Një nga violinistet më të mira shqiptare që ka bërë karrierë në Itali, Fatlinda Thaci i ka prekur të gjithë me gjestin e saj.

E ëma e Fatlindës ndë rroi jetë pak kohë më parë dhe si amanet kishte lënë që vajza e saj të luante me violinë tek va rri pasi të ndërronte jetë.

Fatlinda ka luajtur me violinë në va rrin e saj, foto të cilën e ndau me ndjekësit e saj në rrjetin social Facebook ku ka marre me dhjetra like dhe komente.

Leave a Reply