Psikologia shqiptare tregon se çfarë të bësh për secilën shenjë të virusit që të shfaqet (Video)

0
125

Psikologja shqiptare në ShBA, Briseida Xhelaj përmes një video-komunikimi në rrjetet sociale ka treguar një informacion mjaft të vlefshëm për situatën e rrezikshme që po kalojmë me virusin COVID-19.

Ajo ka treguar simptomat që mund t’i shfaqen të prekurve me virus dhe se çfarë duhet të bëjmë se nëse kemi pasur kontakte me të infektuar me COVID-19. Sipas saj, nëse kemi pasur kontakte duhet të konsumojmë sa më shumë lëngje dhe të bëjmë sa më shumë gargarë.

Psikologja Briseida Xhelaj shpjegon me detaje se çfarë duhet të bësh për secilën shenjën që mund të shfaqet./Fjala

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fbriseida.xhelaj%2Fvideos%2F2885303518244162%2F&show_text=0&width=267

Leave a Reply