Basi i fortë i muzikës thyen xhamin e veturës e bën copa-copa (VIDEO)

0
28

Basi i fortë i cili është montuar në një veturë, ka thyer xhamin e ka bërë copa copa, nga fuqia e madhe që ka pasur, shkruan Gazeta Metro, transmeton 04 Online.

Një video është bërë virale në Facebook, derisa diku në Gjermani një shofer i një veturës ka dhënë shoë për të pranishmit.

Shoferi ka montuar një sistem muzikor të fortë në veturën e tij, që nuk dihet modeli i saj dhe ka treguar fuqinë e këtij sistemi, se çfarë është në gjendje të bëjë.

Në momentin kur lëshohet muzika basi i fortë thyen xhamin dhe sa më shumë tingulli i fortë, aq më shumë thyhet xhami.

Më poshtë keni videon e cila është klikuar dhe është shpërndarë shumë.

https://video.gjirafa.com/bassi-i-forte-i-vetures-thyen-xhamin-e-ben-copa-nga-fuqia-e-madhe-mp4

Leave a Reply