Krisma armësh në Suharekë, policia gjuhet me plaçkitësit

0
413

Një plaçkitje me armë zjarri ka ndodhur para pak minutash në Suharekë. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se cak i hajnave ka qenë një argjendari.

Policia është njoftuar për rastin dhe ka arritur me shpejtësi në vendin e ngjarjes. Për pasojë ka patur edhe shkëmbime me armë mes plaçkitësve dhe policisë.

Nuk dihet ende nëse ka të plagosur nga ky rast që tronditi qytetin e Suharekës./Indeksonline/

Leave a Reply