Konfirmohet çifti më i ri i estradës shqiptare (FOTO)

0
1006

Ish-konkurrenti i Përputhen, Mevlan Shaba është në lidhje me këngëtaren nga Kosova, Albulena Ukaj.

Çifti më nuk fshehin asgjë dhe po ndajnë momente romantike së bashku në publik.

Madje këngëtarja bionde i referohet Mevlanit si burri i saj./Indeksonline/

Leave a Reply