“Kollovar tek shtëpia e gruas do shkosh”/ Sulmoi Luizin, Olta nuk i ndal kunjat dhe për Kiarën: Pse të djeg ty…

0
76

Ditën e sotme ka patur një debat të tensionuar mes Kiarës dhe Oltës, teksa gjatë gjithë kohës nuk kanë munguar edhe kunjat.

Së fundmi për të hapur vend për të rinjtë, Luizi i ka zhvendosur rrobat tek dollapi i Kiarës, ndërkohë që Olta e ka cilësuar këtë të fundit si kollovar.

Menjëherë Kiara e ka mbrojtur edhe pse Olta nuk ka hequr dorë prej asaj çfarë tha.

Pjesë nga biseda:

Olta: Kollovar do shkosh tek shtëpia e gruas

Kiara: Nuk quhet kollovar ashtu

Olta: Nuk e di unë kështu quhesh. Nuk është fjalë e keqe ajo Kiara pse të djeg ty

Leave a Reply