Kjo bukuroshe hyn në sevap me Naser Osmanin…

0
63

Nuk është hera e parë që po komentohet fiziku i politikanit Naser Osmani, i cili prej shumë vitesh është i inkuadruar në politikë.

Naser Osmani, që ndër vite ka mbajtur poste me rëndësi, ndër tjerash bënë përshtypje për pasionin e tij për fitnesin.

E, falë këtij pasioni, ai gëzon linja trupore ideale, që i synojnë edhe shumë djem të rinjë, që ushtrojnë përditë për të ndërtuar trup muskuloz, shkruan “Kosovarja”.

Naser Osmani, së fundi ka postuar ca foto “të lagta” nga bregdeti shqiptar. Ndonëse pozat ishin “hot”, pasi fokusi ishte tek muskujt, Osmani morri pak like, madje u tha se u injorua nga bukuroshet e Instagramit.

Por, është një e njohur që ka bërë “sevap” e ja ka pëlqyer një foto, ku megjjthatë është me këmishe dhe jo i zhveshur si në postimet e fundit.

Këngëtarja Adelina Emini e ndjek dhe gjithashtu ia ka bërë “like” politikanit ne fjalë, shkruan “Kosovarja”.

Leave a Reply