Kida dhe Butrint Imeri publikojnë bashkëpunimin e ri “AM/PM” (VIDEO)

0
330

Ashtu siç paralajmëruan Kida dhe Butrint Imeri publikuan projektin e përbashkët muzikor.

“AM/PM” mbajnë titullin këngët, për producimin e të cilës është kujdesur Çelik Lipa.

Dy këngë brenda një këngë të shoqëruara me videoklip janë publikuar në Youtube dhe të plota mund t’i dëgjoni më poshtë. /Prive.al

Leave a Reply