Kiara del pa sytjena, Luizi do të bëhet shumë xheloz nga ky veprim i gruas së tij

0
411

Kiara Tito është një ndër personazhet më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e njohur dhe më e përfolur pas martesës me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kiara është shume aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit, ajo shihet se ka dalë pa sytjena dhe duket se Luizi do të bëhet xheloz nga ky veprim i saj./ORAinfo/

Leave a Reply