Kështu e befasuan bashkëpunëtorët Mytaher Haskukën me rastin e datëlindjes së 48

0
377

Kryetari aktual dhe njëherit kandidati i LVV-së për kryetar të Prizrenit për zgjedhjet e 17 tetorit, Mytaher Haskuka, sot ka festuar datëlindjen e 48.

Gjatë tërë ditës ai është uruar nga mbështetësit e tij, dhe jo vetëm.

Por, befasitë nuk kanë munguar, dhe sidomos nga ata që në këto ditë fushate punojnë çdo ditë së bashku.

Për më shumë ju ftojmë të shikoni videon, se si është festuar datëlindja e Haskukës, befasitë nga bashëpunëtorët dhe urimi i veçant nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti.

Leave a Reply