Kastrati: Sonte “2 Korriku” dha mesazhin, FITUES!

0
213

Kandidati i PDK-së për Asamblenë Komunale të Prizrenit, Shkelzen Kastrati, ka takuar sot mbështetësit e tij në lagjen ‘2 Korriku’.

Kastrati ka thënë se kjo lagje e ka dhënë mesazhin fitues.

Postimi i plotë:

Sonte 2-Korriku dha mesazhin, FITUES!
Gjatë takimit me strukturat e PDK Prizren Nëndega2Korriku, ku antarët e kesaj nëndege dhanë më së miri mesazhin e tyre.
Dua ta falenderojë secilin për mbeshtetjen dhe punën e tyre të cilët janë duke e bere, e cila ka mbetur edhe pak ditë deri në fitoren e madhe me Kryetarin, Shaqir Totaj!
DALSHIM FAQEBARDHË!
💪 #BASHKPËRPRIZRENIN
👍 #MeShaqen ✅
👍 #MeXenin11 ✅

Leave a Reply