Kadri Veseli po tregon se pushteti nuk është gjithçka për të

0
518

Ish-këshilltari i Kadri Veselit, Blerim Latifi, ka lavdëruar kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës, shkruan Gazeta Blic.

Në një shkrim në llogarinë e tij në Facebook, Latifi ka thënë se Kadri Veseli po mban distancë higjenike dhe po tregon se pushteti nuk është gjithçka për të.

“Distanca higjenike e Kadri Veselit nga lojërat joparimore të luftës për pushtet, tregon edhe njëherë se pushteti nuk është gjithçka për të. Ky qëndrim i ka kushtu në të kaluarën, por e ardhmja u takon pikërisht atyre që mbajnë një qëndrim të tillë”, ka shkruar Latifi.

Leave a Reply