Kaderi del ta pres në aeroport Lumbardhin, publikon videon emocionuese

0
245

Kaderi dhe Lumbardhi janë dy ish banorët e BBVK të cilën u dashuruan brenda asaj shtëpie.

Pasi Lumi jeton jashtë Kosovës duket se është kthyer atje për disa ditë por nuk mundi të qëndroj edhe gjatë pa Kaderin.

Dje, Kaderi publikoi një video duke u bërë gati për ta marrë Lumin në aeroport duke sjellur edhe pamjet kur u takuan.

Kjo video u pëlqye mjaft shumë nga fansat e dyshes.

Leave a Reply