Jashari: Pas pandemisë do të tregojë të verteta të kohës së luftës dhe paqes për Lushtakun

0
443

Kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari, i ka dërguar porosi kryetarit të PDK-së, në Skenderaj, Sami Lushtakut.

Jashari ka thënë se në këtë kohë është fokusuar në luftimin e pandemisë dhe për mbetet I rëndësishëm shëndeti I qytetarit, ndërsa ka paralajmëruar se pasi të kalojë situata me pandeminë, do të tregojë të verteta që siç ka thënë ai, do të jenë të pakëndshme për Lushtakun, trnasmeton Zëri.info

“Pas tejkalimit të situatës do të gjejë kohë t’i përgjigjem Samiut për të thënë shumë të vërteta që për të nuk do të jenë aspak të këndshme kurse qytetarët do të njihen me gjendjen në të cilën e kam gjetur komunën pas marrjes së mandatit dhe të vërteta të tjera të kohës së luftës dhe paqes që më heret nuk i kanë ditur”, ka shkruar Jashari në një postim në Facebook./ZERI

Leave a Reply