Ja pesë frizurat elegante, të cilat duhet t’i provoni pikërisht tani

0
37

Ato janë fine, romantike, femërore dhe nuk kërkojnë shumë kohë për t’i stilizuar.

I kemi parë të gjitha variantet e mundshme të fizurave asimetrike, pjesërisht flokë të rruar dhe pixi.

Gjithashtu, kemi parë lloje të ndryshme bob dhe lob, si edhe forma gjeometrike të frizurave, transmeton Telegrafi.

Duke gjykuar sipas damave të njohura dhe frizerëve të tyre, kemi gjetur frizura të mrekullueshme, të cilat do të barten gjatë kësaj vere, ndërkaq ne do t’ju propozojmë të mos e prisni verën, por që tani t’i provoni!

Po ju paraqesim pesë më të mirat:

-Los Angeles, CA - 2/22/2015 - 2015 Vanity Fair Oscar Party - Arrivals at Wallis Annenberg Center for the Performing Arts -PICTURED: Lily Collins -, Image: 219839470, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, Startraks

Flokët të cilët janë të stilizuar me ndihmën e vijës së mesit

New York,NY-MARCH 31: Alexa Chung attends the CHANEL Paris-Salzburg 2014/15 Metiers d'Art Collection at Park Avenue Armory on March 31, 2015 in New York City., Image: 235537205, License: Rights-managed, Restrictions: Not for sale in: USA, Brazil, Mexico, Netherlands, Germany, Austria, Poland, Norway, Sweden, South Africa, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Capital pictures

Flokët e thyer

CODE: AXL Lexie Appleby Jourdan Dunn attending the Elle Style Awards 2015 at The Sky Garden on February 24, 2015 in London., Image: 220398301, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, Look Press Agency

Bob i theksuar

Zendaya Coleman has posted a photo on Instagram with the following remarks: Paying homage to the legendary Grace Jones #hightopfaderealness @maneaddicts @larryjarahsims @luxurylaw @allanface Instagram, 2015-10-16 10:17:41. Photo supplied by insight media. Service fee applies. This is a private photo posted on social networks and supplied by this Agency. This Agency does not claim any ownership including but not limited to copyright or license in the attached material. Fees charged by this Agency are for Agency's services only, and do not, nor are they intended to, convey to the user any ownership of copyright or license in the material. By publishing this material you expressly agree to indemnify and to hold this Agency and its directors, shareholders and employees harmless from any loss, claims, damages, demands, expenses (including legal fees), or any causes of action or allegation against this Agency arising out of or connected in any way with publication of the material., Image: 262619911, License: Rights-managed, Restrictions: Photo supplied by insight media. For editorial use only. Single rate handling fee required., Model Release: no, Credit line: Profimedia, Insight Media

Flokë të ngritura, të rrafshuara

Lana Del Rey. The Great Gatsby and Opening Ceremony red carpet at the 66th annual Cannes Film Festival held at the Palais des Festivals in Cannes, France. Photo by John P. De Graeve/insight media, Image: 161385672, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, Insight Media

Bob modern

Leave a Reply