“Ja kur e humba virgjërinë”, Ina e “Përputhen” flet hapur: Mendoja se s’do martohesha më kurrë…(VIDEO)

0
631

Ina Kollçaku e “Përputhen” ka treguar se virgjërinë e ka humbur në moshën 17-vjeçare.

E ftuar në emisionin “Glmaour Zone”, Ina tha se në atë kohë mendonte se s’do martohej më kurrë, pasi nuk ishte e vi rgjër. Sipas Inës, me kalimin e kohës, ka kuptuar se të gjithë martohen.

Pjesë nga biseda

Ester Bylyku: Në çfarë moshe e ke humbur vi rgjërinë?

Ina Kolçaku: Nuk e kam humbur akoma. dhe dua që burri të jetë i vi rgjër. (qesh) 17. dhe mendoja që nëse do më linte ai, s’do të martohesha më kurrë. por më pas ti rritesh dhe kupton se të gjithë martohen. nëse është dikush në këtë situatë, dua t’i them që do martohet.

Leave a Reply