Ish-kuvendari i Nismës në Prizren, Sinan Aliaj, del në mbështetje të Mytaher Haskukës

0
504

Ish-kuvendari i Nismës Socialdemokrate në Prizren, Sinan Aliaj, ka dalë publikisht në mbështetje të Mytaher Haskukës për balotazhin e 14 nëntorit.

Aliaj, njëherit i ka ftuar mbështetësit e tij dhe qytetarët e Prizrenit që ta votojnë më 14 nëntor Mytaher Haskukën.

Postimi i plotë:

Me shkas!
Duke i njohur nga afer Z. Mytaher Haskuka dhe Z. Osman Hajdari, si intelektual dhe profesionist te profileve perkatese, pos familjes e miqeve te mi i beje apel edhe qytetareve te Prizrenit, duke i njohur ata te vjetrit me qeverisjet e kaluara, mos iu jepni rastin e dyte maraklive te pushtetit dhe parase publike, por nese doni te qeveriset me korrektesi, transparence dhe ndergjegje te paster, votoni 144 Z. Mytaher Haskuka.
P.s. Une si qytetar i lire – Sinan Aliaj.
Shnet!

Leave a Reply