I theu zemrës shoqes së ngushtë, Rezarta Shkurta i bën ‘unfollow’ Donaldit

0
119

Donaldi i ka habitur ndjekësit e “Big Brother VIP” me romancën që po krijon në shtëpi me Beatrix. Para disa javësh, aktori dhuroi emocione të fortë kur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri hyri ish-partnerja e tij, Bora Zemani. Ai la të haur mundësinë për t’u rikthyer me të mirëpo tani çdo gjë ka ndryshuar, pasi ka nisur afrimitetin me Beatrix.

Rezarta Shkurta e sheh si mungesë sinqeriteti dhe jo fjalë burrash. Ajo madje ka publikuar momentin kur ka hequr nga lista e personave që ndjek në “Instagram” Donaldin.

“Unë jam adhuruese e dashurisë. Jam adhuruese e sinqeritetit dhe e fjalës së burrave, atyre prej vërteti. Jam adhuruese e njerëzve që nuk shiten as për shoë as për vëmendje. ‘Unfolloë’ me shumë kënaqësi për ata që s’i kanë këto vlera”, shkruan Rezarta e cila është shoqe e ngushtë e Bora Zemanit.

Leave a Reply