“I ka lënë Zotin!”/ Sabiani përballet për fenë me Antonelën: Ti je e trashë

0
136

Debati i ashpër mes aktores Arjola Demirit dhe Antonela Berishës një nga vajzat pjesëmarrëse të ‘Përputhen” duket se po vazhdon duke hapur përballje dhe me banorë të tjerë.

Antonela jo shum ditë nga hyrja e saj në ‘Big Brother Vip” ka trazuar ujrat dhe ka pasur disa nga debatet më të ashpra në shtëpi. Së fundi ajo është përballur me Sabianin, i cili akuzoi Antonelën se i prishi namazin dhe u shpreh se i ka lënë Zotin. Antonelës nuk i ka pëlqyer ky sulm i Sabianit e ai i tha se është e trashë, se se ka kuptuar fare.

Antonela: Unë e trashë?

Sabiani: Shumë e trashë? E dëgjove ti çfarë thashë unë?

Antonela: Nëse ajo e ka bërë me qëllim do ja kthejë Zoti.

Sabiani: Unë thashë se ka parë.

Antonela: Jo ti the për mua, e ka parë, se ka parë…

Sabiani: Shiko se ajo është çështje shumë delikate që prekët juve…

Antonela: Absolutisht, unë nuk jam dakord të përmendet feja në Big Brother. Unë nuk ja u di rregullat, prandaj një ditë përpara i thash Valonit mos luaj kitarë se po falen dhe mbase e kanë problem.

Sabiani: Unë thashë se di a ke parë apo se ka parë Antonela, pasha Allahun.

Antonela: Thuaja Arjolës pra se thotë ka prish Antonela faljen. E le asnjanëse punën.

Sabiani: Je keqkuptuar. Ik kërko videot te produksioni.

Leave a Reply