I japin fund miqësisë dy shoqet e ngushta të estradës!

0
218

Dy këngëtaret shqiptare, Ryva Kajtazi dhe Shqipe Abazi gëzonin një miqësi të përkryer.

Të dyja ishin shumë aktive në rrjetet sociale me postimet që i dedikonin njëra-tjetrës fjalë nga më të mirat dhe dhurata nga më të ndryshmet, shkruan GazetaBlic.

Prive ka mësuar se dyshja i kanë dhënë fund miqësisë së tyre për arsye të cilat nuk dihet.

Kjo u bë e ditur edhe në rrjetet sociale ku Ryva dhe Shqipja kanë zhdukur çdo fotografi me njëra-tjetrën dhe nuk ndjekën më në Instagram.

Leave a Reply