I cilësonin si rivale, ”thyhet akulli” mes Dafinës dhe Elvanës

0
228

Të gjithë jemi dakord po të themi që Dafina dhe Elvana tashmë janë dy emra të rëndësishëm të muzikës shqiptare. Dyshja gëzojnë një numër të madh fansash dhe një karrierë të gjatë.

Kur vjen puna tek kjo e fundit ato gjithmonë janë konsideruar si rivale. Kjo në përceptimin e publikut, pasi artistet për njëra-tjetrën nuk kanë folur kurrë.

Së fundmi një postim i Elvanës ka tërheur vëmendjen. Këngëtarja ka ndarë në Instagram këngën e re të Yll Limanit dhe Dafina Zeqirit “Kaje” duke e shoqëruar me dy zemra.

Leave a Reply