I biri Shyhrete Behlulit me dy bukuroshe në diskotekë

0
517

Djali beqar Shyhrete Behlulit me dy bukuroshe në diskotekë.

Familja e këngëtares Shyhrete Behlulit shumë shpesh vendoset në qendër të vëmendjes.

Nuk po mbetet pas fokusit të medias rozë as djali beqar i këngëtares, Lumi, shkruan Kosovarja.

Lumi, kohë pas kohe bënë edhe jetë nate, madje shpesh del edhe me bukuroshet e familjes.

Siç mund ta shihni, mbrëmë është kënaqur nën shoqërinë e motres dhe mbeses, Engjit dhe Elit.

Shiko foton:

Leave a Reply