“Helëm dhe mjaltë” publikohet nga Rita e Fidani

0
172

Njihen si dyshja më simpatike e estradës shqiptare, çift në jetën personale e profesionale.

Rita e Fidani kanë publikuar projektin më të ri muzikor, “Helëm & Mjaltë”, shkruan 04 Online.

Këngës i është punuar edhe videoklipi./04 Online

Leave a Reply