Haskuka: Së bashku me kryeministrin Albin Kurti, pas dy-tre vitesh do të udhëtojmë përgjatë tunelit për në Tetovë

0
443

Kandidati i LVV-së për kryetar të Prizrenit, Mytaher Haskuka, është shprehur i bindur se pas dy a tre viteve do të përfundoj rruga Prizren – Tetovë.

Përmes një video, Haskuka ka thënë se ky projekt do të lidh Prizrenin me Tetovën, dhe jo vetëm.

Leave a Reply