Harroni të gjithë, ky është çifti më i ri në Big Brother Vip?

0
161

Dashuria ka filluar të lulëzojë brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Sara dhe Dj Pm ishin të parët që filluan një romancë dashurie brenda shtëpisë së famshme në Shqipëri.

Radha më vonë kaloi tek Donaldi dhe Beatrixa si dyshja më e përfolur kudo në rrjetet sociale.

Jo pak të përfolur janë edhe Dj Dagz me Einxhel ku publikut i duket si çifti më real aty brenda.

Mirëpo, do ti harroni këto tri çifte ku duket se një çifti i ri sapo u krijua në Big Brother Vip.

Banori më i ri Claudio ka kërkuar sonte të flejë afër Antonelës, gjë që nxiti reagime tek banorët.
Është Iliri ai i cili pyet Claudion se a i pëlqen Antonela dhe ai pa hezitim tha po më pëlqen.

Leave a Reply