Gresa e Shyhretes qenka shëndoshë më shumë se ç’duhet, nuk do ta njihni me këtë pamje

0
174

Gresa është vajza e këngëtares së njohur kosovare, Shyhrete Behluli.

Ajo ka qenë një vajzë shumë e bukur dhe atraktive.

Por, në foton e fundit të saj, është vërejtur një ndryshim në pamjen e saj.

Shihet se Gresa është shëndoshur më shumë se që duhet./ORAinfo/

Shiko foton:

Leave a Reply