Gold Ag dhe Ymer Bajrami sjellin këngën “Krismat e Rahovecit”

0
297

Gold Ag së fundi ka bashkuar forcat me këngëtarin Ymer Bajrami.

Ata sollën këngën “Krismat e Rahovecit”, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe melodinë e këngës është kujdesur vetë këngëtari, Gold Ag.

Për orkestrimin është kujdesur Alban Furtuna, ndërsa për videon Mproduction.

Ndryshe, Gold Ag solli edhe një këngë tjetër vetëm një javë më parë, në bashkëpunim me Nisret Krasniqin, të titulluar “Malli i zemrës”.

Leave a Reply