Goditet një këmbësor në Piranë të Prizrenit nga një veturë në lëvizje

0
18

Në fshatin Piranë të Prizrenit është goditur një këmbësor nga një veturë në lëvizje, shkruan 04 Online.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa është duke vazhduar hetimin e rastit. Nga ana tjetër këmbësori ka pësuar lëndime trupore, dhe si rrjedhojë është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Prizrenit./04 Online

Leave a Reply