Gjersa Learta bënë pazare kështu kujdeset nëna e saj për Matin

0
68

Learta Jakupi vijon ta mbaj epitetin si nusja më e komentuar në trojet shqiptare, shkruan “InfoKosova” përcjell 04 Online.

Ajo ka një fat të madh që ka qëlluar reja e Shyhrete Behlulit, një këngëtare e cila ka një karrierë mbi 40 vjeçare dhe me shumë suksese.

E rrugës së vjehrrës i ka hyrë edhe Learta, duke u bërë këngëtare, por kjo është nga ato këngëtaret e muzikës klasike.

E së fundmi Learta ka dal me nënën e saj në Zvicër që të blej një palë këpucë, me to është edhe Matin i biri i saj.

Ndërsa në foton që do e shihni tani, shihet nëna e Leartës Drita e cila po kujdeset kaq shumë për nipin sa që nuk po e lëshon as në tokë, gjersa nëna e tij po provon këpucët që do t’i blej.

Leave a Reply