‘Gënjeshtër’, kënga më e re nga Irkenc Hyka (VIDEO)

0
332

Irkenc Hyka erdhi me projektin e tij më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Gënjeshtër”, titullohet kënga e cila vjen vetëm në versionin audio, kjo në pamundësi për t’i realizuar klip, shkak i situatës aktuale.

Për tekstin e kësaj kënge është kujdesur Endrit Mumajesi (Muma).

Miksimimin dhe producimin e këngës e ka bërë JOJO, ndërkohë që videoja e veçantë i është besuar Florid Imerajt.

Leave a Reply