Genc Prelvukaj e Aurela Gaçe publikojnë këngën “Adrenalinë”. Ky detaj po i ‘çmend’ ndjekësit e tyre

0
35

Aurela Gaçe dhe Genc Prelvukaj kanë bashkuar forcat për të sjellur një super projekt muzikor, shkruan 04 Online.

“Adrenalinë” mbanë titullin kënga e dy këngëtarëve, të cilët si duket kanë zgjedhur për ta befasuar publikun shqiptar. Ju kujtojmë se asnjëri nga këngëtarët nuk ka bërë ndonjë njoftim paraprak, andaj lirisht mund të themi se kemi të bëjmë me një super befasi, shkruan 04 Online.
Këngës ju ka punuar edhe një videoklip i bukur, ndërsa besohet se do të jetë në grupin e hiteve të kësaj vere, dhe jo vetëm.
Për më shumë 04 Online e sjell ekskluzivisht për ju, “Adrenalinë”./04online.info

Leave a Reply