Gena zbulon më në fund…

0
64

‘Më fal’ titullohet videoklipi i ri i këngëtarit.

Gena është emër shumë i pëlqyer në estradën shqiptare, energjia e tij në skenë dhe në videoklipe ka bërë atë një nga këngëtarët më të dashur për publikun.

Edhe pse nuk kanë kaluar më shumë se një muaj që nga publikimi i këngës së fundit ‘Dimër’ ai sapo njoftoi se kënga e re është gati për lansim.

Përmes llogarisë së tij në Instagram, Gena në një postim shkruan se: “Diçka shumë e bukur vjen së shpejti” duke njoftuar së kënga e re mban titullin ‘Me Fal’. /Lajmi.net/

Leave a Reply