Gazetarja e revoltuar me këngëtarët kosovarë: Na lodhën ***, shfrytëzues për para

0
294

Gazetarja kosovare e RTK,  Laura Krasniqi ka reaguar ditën e djeshme nëpërmjet një statusit në rrjetin social Instagram ndaj dy këngëtarëve nga Kosova Ilir Shaqirit dhe Naim Abazit.

Ajo i ka kritikuar dy këngëtarët e njohur e nuk është përmbajtur aspak. Krasniqi shkruan se disa artistë shfrytëzuan dëshmorët për përfitime të tyre personale e ndërsa poshtë mbishkrimit të saj shfaqen dy këngëtarët.

Laura Krasniqi ne Instagram

“Na kanë lodhur b… këta primitiva qe thirren ne emer te atyre qe kane dhene jeten per vendin! Artista qe shfrytezuan djersen e diasporës piii mundim mi pa hala ne skene”, ka shkruar ajo në një postim në Instagram.

Leave a Reply