Fustan më të shkurtër se ky i Arta Elezajt nuk keni parë

0
366

Ndonëse në Kosovë po mbizotërojnë temperatura të ulëta, Arta Elezaj, është ‘arratisur’ në një vend tropikal për të shijuar pushimet.

Modelja e njohur nga atje nuk ka lënë anash postimin e imazheve të ndryshme përmes llogarisë së Instagramit nga pushimet luksoze.

Bukuroshja nga Klina edhe sot (e diel) ka sjell disa fotografi që kanë marr vëmendjen dhe ka nxit imagjinatën e fansave të saj.

E veshur në një fustan ngjyrë vjollce të shkurtër, Arta theksoj shpinën dhe gjoksin nga prerja e veçantë dhe e hapur e veshjes.

Leave a Reply