Fotoja e “nxehtë” e Erës pas kthimit të Instagramit

0
290

Këngëtarja Era Istrefi ka qenë një këngëtare tjetër që është bërë e “gjallë” në Instagram posa ky aplikacion u kthye online.

Këngëtarja kosovare ka postuar një foto ku ka treguar asetet e saj seksi.

Era shihet e shtrirë në një krevat derisa ka të veshur një tutë të lartë dhe ka ekspozuar belin e saj.

Këngëtarja kosovare është më aktive kohëve të fundit në rrjetin social të Instagramit derisa është parë duke postuar foto edhe në studio, ku besohet se po përgatitet për projektet e saj të reja./Sinjali

Leave a Reply