Fifi sqarohet me Donaldin pasi e nominoi në vend të Granitit

0
298

Këngëtarja shqiptare, Fifi, është zgjedhur si më e preferuara nga publiku dhe mbrëmë pati një rol të rëndësishëm në lidhje me nominimet.

Ajo shpëtoi Granitin nga nominimi dhe në vend të tij zgjedhi Donaldin, shkruan GazetaBlic.

Pas kësaj mbrëmje, Fifi është sqaruar me Donaldin dhe kjo video më poshtë i tregon të gjitha.

Kujtojmë se, të premten njëri nga të nominuarit do të largohet nga shtëpia.

Leave a Reply