Fifi puth Beniadën dhe nuk përmbahet: ‘Vëlla i Madh’ më sill një mashkull ta…

0
396

Këngëtarja Filloreta Raçi (Fifi) i ka bërë një kërkesë Vëllait të Madh. Ajo ka kërkuar që brenda shtëpisë të futet një mashkull me të cilin mund të puthet duke u ankuar se pranë këto kohë ka pasur vetëm vajza.

Kërkesa e saj ka ardhur pasi është puthur në buzë me Beniadën.

“Unë u mbyta duke puthur goca. Vëlla i Madh të lutem ma sill një mashkull ta puth tamam”, është shprehur Fifi.

Leave a Reply