Vrasësi i celulitit: Këto ushtrime do t’ju çlirojnë nga lëkura e portokallit, bëhen vetëm 10 minuta në ditë!

0
119

Nëse ndani pak kohë çdo ditë, do ta prisni verën në top-formë

Celuliti është një problem estetik që mundon një numër të madh të femrave, por lajmi i mirë është se ai mund të reduktohet me zgjedhjen e duhur të ushtrimeve dhe ushqimit.

Harrojini preparatet, xhelët dhe kremrat e ndryshme, e gjitha që duhet të bëni për të hequr qafe lëvoren e portokallit është futja e këtyre ushtrimeve në rutinën tuaj, transmeton Telegrafi.

Ato godasin zonat e këmbëve, tendosin muskujt, por gjithashtu reduktojnë edhe celulitin.

Tani është koha e duhur për të filluar përgatitjet, në mënyrë që të mund ta prisni verën në formën më të mirë të mundshme dhe të vishni rroba banje pa ndonjë problem.

Nga pajisjet, do t’ju duhet vetëm një shirit.

Shikoni si duken ushtrimet në video:

/Telegrafi/

Leave a Reply