Veshjet më të guximshme të të gjitha kohërave

0
69

Vajzat e famshme njihen për veshjet e bukura dhe guximin që kanë të eksperimentojnë.

Ato mundohen të nxjerrin më të mirën nga vetja dhe të bëhen inspirim për personat që i ndjekin.

Ndonjëherë, ato kanë guxuar edhe të shfaqin më shumë pjesë nga trupi i tyre, duke kthyer kështu vëmendjen drejt tyre.

Pjesë vajzave të famshme me shije në modë pa dyshim është edhe Rita Ora, shqiptarja që na bënë krenar me arritjet e saj.

Foto: GettyImages

Në vitin 2018, Rita u shfaq me një fustan të tejdukshëm, me detaje të zeza që vinte në pah hiret e saj trupore.

Veshjet e tjera të guximshme që lanë shenjë në historinë e modës, duke përfshirë edhe një nga dukesha Kate Middleton i gjeni më poshtë:

Leomie Anderson

Foto: GettyImages

Jourdan Dunn

Foto: GettyImages

Bella Hadid

Foto: GettyImages

Foto: GettyImages

Leave a Reply