Trendet e aksesorëve nga koleksionet e Javës së Modës Martesore

0
99

Ndërsa na pëlqen të shohim fustane të shfaqen në pasarela çdo sezon, ekziston një element tjetër i Javës së Modës Martesore që pëlqejmë pa masë: aksesorët!

Nga aksesorët e kokës deri te mëngët, kishte një bollëk trendesh të aksesorëve që pamë gjatë këtij sezoni.

Koleksionet e pranverës 2022 përmbajnë disa nga aksesorët tanë të preferuar edhe nga sezonet e kaluara si shiritat e kokës dhe dorezat e nuseve, duke dëshmuar se këto detaje mund t’i rezistojnë kohës.

Por, dizajnerët gjithashtu u japin nuseve pjesë të reja për të provuar.

Më poshtë, tetë aksesorë dasmash që pamë në pistat virtuale për të siguruar prekjen e fundit për një pamje perfekte në ditën tuaj më të rëndësishme:

Rripa

Pelerina

Mëngë të shkëputura

Doreza

Vello të qëndisura me lule

Rreth flokësh me lule

Vath të varur

Perla

Leave a Reply