Si ta stilizoni rrobën tuaj të preferuar verore për vjeshtë!

0
48

Parashikimi i motit ende nuk do të thotë që ju duhet t’i paketoni rrobat të cilat i keni veshur gjatë verës

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të krijoni kombinime të ndryshme, t’u shtoni disa pjesë të tjera dhe … të vazhdoni t’i shijoni për javë të tëra para se t’i paketoni për vitin e ardhshëm, transmeton Telegrafi.

Ne ju sjellim frymëzim:

Pantallona të gjata

Kombinimet më të mira përfshijnë pjesët e sipërme nga triko të holla, xhaketa me nuanca neutrale (dhe printime neutrale) ose xhupa, sandale të të gjitha llojeve dhe mokasine me sholla të trasha. Syzet e diellit gjithmonë janë të mirëseardhura.

Leave a Reply