Njihuni me ngjyrat e flokëve që i përshtaten stinës së dimrit

0
48

Në dimër është edhe më e madhe dëshira për të patur flokë të shëndetshëm, voluminozë dhe me ngjyra që bien në sy. Cilat janë më të pëlqyerat e këtij sezoni? I gjeni më poshtë!

Ombret nuk do të ikin kurrë nga moda. Nëse jeni shumë brune, ky konstrast bën për ju!

Bjonde në mjalt. Kjo është prova se kjo ngjyrë mund të përshtatet fare mirë si në verë ashtu dhe dimër, transmeton 04 Online.

Fiksojeni mirë këtë nuancë kaq natyrale. Eshtë trendi i momentit.

Duket sikur ngjyra e ndezur portokalli është vetëm për kuqaloshet natyrale, por jo. Thjesht merrni këtë foto dhe tregojani parukieres suaj shkruam cosmopolitan.

Nëse u mërzitët nga bjondllëku legjendar, provoni ngjyrën rozë. Mund të dukeni chic edhe duke tërhequr vëmendjen maksimale!

Leave a Reply