Naltina Maloku thyen kufijtë, blogerja që po bashkëpunon me trendet më të njohura europiane

0
147

Vajza e sociologut kosovar Fadil Maloku, NALTINA po bëhet gjithnjë e më e njohur si blogere që u përshtatet trendeve bashkëkohore.

Ajo sot po bashkëpunon me trendet më të njohura europiane. Në profilin e saj në instagram mund të gjeni modele të ndryshme të grimit, të cilat tashmë janë në trend, shërbimet e të cilës janë duke i kërkuar gjithandej në Kosovë, dhe jo vetëm.

Për më shumë shikoni disa nga fotografitë që i ka publikuar Naltina./04 Online

Leave a Reply