Dhjetë trendët kryesorë të modës për verën

0
55

Diçka për shijen e çdokujt

Ne do të kemi një numër të madh të trendëve në dispozicionin tonë, kështu që çdo zonjë do të jetë në gjendje të gjejë diçka sipas dëshirës së saj.

Megjithatë, do të dominojnë trendët të cilët kanë qenë të popullarizuar në vitet ’90 të shekullit të kaluar.

Këtë verë shumica e tyre po kthehen me stil të lartë në skenën e modës, transmeton Telegrafi.

Ne i kemi ndarë dhjetë trendët kryesorë, të cilët këtë verë do ta bëjnë më interesante:

1. Ngjyra e bardhë

2. Fustan me lule

3. Pantallona në formë zileje me bel të thellë

4. Bermude

5. Bluza ‘crop’

6. Çantë e thurur

7. Fanella me aplikacione

8. Sandale-papuçe

9. Shalle dhe aksesorë të tjerë për flokë

10 Fund midi

Leave a Reply