5 modele interesante të manikyrit që ia vlen t’i realizoni këtë verë

0
69

Kur bëhet fjalë për manikyin, ka dy mundësi zgjedhje: themelore por elegante (të kuqe apo të kaltër) ose art i modës në thonjtë (dizajnët më interesante dhe të veçanta).

Modelet e lezetshme të thonjve si ato të kombinueshme janë ideja më e qëlluar e më interesante.

Ndaj, kjo është arsyeja pse të gjithë jemi ngazëllyer për të parë që arti i thonjve që është në trend këtë verë përmban ngjyra të theksuara, dizajne me lule dhe shumë shkëlqim.

Me kaq shumë dizajne shumëngjyrëshe që  mbushin faqet në Instagram, kemi zgjedhur disa që vërtet duhet t’i provoni këtë verë.

Më poshtë gjeni disa ide të bukura e shumë interesante:

Leave a Reply