Eva Murati bëhet nostalgjike: Po ta dija si do shkonin gjërat do t’i shijoja edhe më shumë kohët para COVID-19

0
360

Moderatorja Eva Murati ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale kohët e fundit ku shpeshherë ka  edhe ‘live’ në rrjetin e saj të ‘Instagrami’.

Së fundmi ka shpërndarë disa foto  në rrjetet sociale ku ka treguar se si po e kalon kohën në karantinë. Ajo ka treguar se gjatë kësaj kohe ka shijuar shumë natyrën, por megjithatë lë të nënkuptohet se asaj i mungojnë kohët e mëparshme.

Dhe ta mendosh që i kam shijuar këto momente jashtë në natyrë, por po ta dija si do shkonin gjërat do t’i shijoja edhe më shumë”.– shkruan moderatorja.

Leave a Reply