“Është në gjendje perfekte”, me furçë dhëmbësh në gojë, Dorina Mema ekspozon muskujt para pasqyrës, tregon ç’i thotë e bija

0
385

Dorina Mema, bodybuilderja shqiptare ka publikuar disa foto ku tregon muskujt e tonifikuar të barkut.

Në një postim në Instagram, Mema ka treguar format e saj, teksa shihet edhe duke larë dhëmbët me forçë në gojë.

Veshur me mbathje dhe me një crop-top të zi, Mema duket mjaft në formë.

Irsi thot se sot abdominali im eshte ne diten perfekte te tij tani po kujtohem si ka qene dieta e kesaj jave qe ta transformoj ne program“, shkruan Dorina krahas fotove.

Irsi është e bija e Dorina Memës. Bodybuilderja shqiptare njihet për postimet e saj ën Instagram, ku ekspozon muskujt dhe trupin e tonifikuar.

Leave a Reply