Ermali i lë një koment Taynas, ja çfarë i ka shkruar…

0
164
Tayna - Këngëtare

Nuk ka ditë që ajo nuk merr vëmendje, ndodhet në psuhime e sigurisht nga atje nuk mungojnë dhe pamjet, njåera nga to është edhe kjo që Ermali nuk është përmbajt pa i komentuar.

Tayna ditë më parë kishte filluar pushimet e saj, para një periudhe të stër ngarkuar me koncerte të shumta.

Në një foto të publikuar nga reperja, ku ajo pozon nga një kanape nuk munguan komentet provokative nga ndjekësit e saj. E ndër këta komentues ishte edhe moderatori shqiptar Ermal Mamaqi.

Ai me një shkrim sarkastik i tregoi 22 vjeçares se si duhet ulur: “Lal duhet ulesh nga ana tjeter. Ajo e gjata aty përpallë është mbështetësja. Kto 2 anash janë për duart. Atë poshtë e ke ok, dmth aty e ke gjet, se për ty ulur është” /Lajmi.net/

Leave a Reply